"СОКІЛ"


Екскурсія на гору Лисоня

Вихованці третьої групи дитячого закладу здійснили мандрівку на гору Лисоня, що поблизу міста Бережани. Діти з великим захопленням слухали розповідь про те, що в часи Першої світової війни, тут на смерть стояв Легіон українських січових стрільців, як у серпні-вересні 1916 року полк українських січових стрільців та австро-угорських бойових загонів завдали російській армії чималих утрат. Таким чином зупинили наступ на Бережани. Загинули 1300 українців.

Концерт-ромашка «Наші таланти»

Програма заходу включала різні конкурси, під час яких вихованцям довелося показати саме те, що їх вирізняє серед інших, чим вони особливі. У дуже цікавій та оригінальній формі виступаючі презентували себе як кращих у своєму дитячому закладі, свої індивідуальні, творчі здібності. Кожен учасник концерту представив світ своїх захоплень. Це було дуже цікаво. Можна було побачити запальні танці, вишивки нитками та бісером, вироби з орігамі, квілінгу, почути надзвичайно сильні голоси, смішні гуморески, оцінити спортивні досягнення.

Перший день у дитячому закладі праці та відпочинку

Ігри та розваги у дитячому закладі сприяли піднесенню емоційного настрою дітей; розвитку талантів, здібностей, вихованню почуття прекрасного, дружби та товаришування.

З нагоди відкриття дитячого закладу праці та відпочинку «Сокіл»

відбувся виховний захід «Знову зібрав нас всіх дитячий заклад праці та відпочинку «Сокіл», під час якого вихованці представили назви своїх груп, девізи, взяли участь у різних конкурсах та розвагах.